Jméno:

Heslo:

Obchodní podmínky

 

Objednávka, uzavření kupní smlouvy
Dodací lhůta, způsob doručení a platby
Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvy
Reklamace, záruka

  
Objednávka, uzavření kupní smlouvy

Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání. Všechny objednávky podané prostřednictvím našeho e-shopu jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami.

 

   Dodací lhůta, způsob doručení a platby

Vaše objednávka bude potvrzena e-mailem nebo telefonicky většinou do 24 hodin po odeslání.

Obvyklá lhůta dodání zboží je 2-5 dní, u složitějších výrobků 5-10 dní. U zakázkových prací vám sdělíme příližnou dobu výroby e-mailem.

Pokud zboží není aktuálně na skladě nebo si jeho výroba vyžádá delší dobu, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň bude seznámen s přibližnou dodací lhůtou.

Objednané zboží bude zasláno prostřednictvím České pošty. Balné je u všech zásilek zdarma. Zboží je zasíláno pojištěné podle hodnoty zboží.

Ceny dopravy:

Doporučené nebo cenné psaní + převodem na účet........100.-kč
Doporučené nebo cenné psaní + dobírka.......................150.-kč


Pokud jste ze Slovenska bude Vám účtováno poštovné:

při platbě na dobírku..........................................
.......150.-kč


Při převzetí zásilku zkontrolujte, jestli není poškozená a případné vady způsobené dopravou řešte přímo s dopravcem.
   Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má ze zákona možnost zboží do 14 dnů vrátit, nevztahuje se na šperky vyrobené na zakázku. Takto lze vrátit pouze zboží nepoužité, nepoškozené spolu s dokladem o nákupu. Zboží musí být schopné další distribuce.

Zboží musí být zasláno jako doporučený dopis nebo cenné psaní (podle hodnoty zakoupeného zboží) s průvodním dopisem. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel. Kupujícímu budou vráceny pouze peníze za objednané zboží, nikoli za poštovné. Peníze budou zaslány složenkou České pošty. Kupující hradí cenu této služby (30 Kč).

 


   Reklamace, záruka

Záruka může být uplatněna výhradně po dobu záruční doby, která ze zákona trvá 24 měsíců od převzetí zboží, není-li výslovně sjednáno jinak. Podmínkou je, aby kupující při uplatnění záruky předložil kopii daňového dokladu prodávajícího na dodané zboží. Bez těchto dokladů nemůže být záruka uznána. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Z hygienických důvodů je zboží k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné (náušnice).
Zboží musí být zasláno jako doporučený dopis nebo cenné psaní (podle hodnoty zakoupeného zboží) s průvodním dopisem. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel.
Záruka se nevztahuje na poškozené či nadměrně opotřebené zboží a dále na vady způsobené porušením obvyklých zásad užívání zboží.
Pokud je doručené zboží vadné či poškozené již při převzetí, je kupující povinen o této skutečnosti prodávajícího neprodleně vyrozumět.
O druhu vady a postupu při uplatnění vady v záruční době rozhoduje prodávající.
Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za takové zboží žádat vrácení peněz.

.:: hledat ::.

Košík je prázdný

 
shop@e-piercing.cz | Tel.: +420 774 221 142